Zpět

ZÁPIS DO JK POČIN NA ROK 2015/2016

Přidáno: 18. 5. 2015 11:37

18 Květen 2015

Zápis se koná 9.září 2015 od 17.00 hodin

Vážení a milí zájemci o docházku do jezdeckého kroužku JK Počin, vzhledem k akutnímu nedostatku cvičitelů nebudeme od září navyšovat kapacitu našeho klubu, ale tento rok jsme se rozhodli věnovat výcviku koní a jejich přípravě. Vzhledem k velkému počtu malých dětí a začátečníků nebo mírně pokročilých není tento výcvik za stávajících podmínek při zachování rozumné zátěže koní možný. Chtěli bychom i nadále zůstat klubem pro děti, ale musíme stejnou péči věnovat i koním, bez kterých to nejde. Určitě najdete jiné kluby, kde nebude problém děti umístit. Zápis se týká pouze klientů hipoterapie, zájemců o paravoltiž a AVK , eventuálně velmi pokročilých, samostatně fungujících jezdců ve věku nad 15 let. Děkujeme za pochopení

Hanka Špindlerová

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti