Letní tábor

Letos nás čeká cesta kolem světa v temínu 30. 6. - 13. 7. 2024!

Letos nás čeká cesta kolem světa v temínu 30. 6. - 13. 7. 2024!

Tábor je určen nejen dětem z našeho klubu, ale všem milovníkům zvířat a přírody. Táborová základna je asi 70 km od Prahy na samotě u mlýna Rousínov.

Děti čeká ob-den ježdění na koních, vyjížďky, puťák, plno denních, ale i nočních her, spousta zábavy a nových kamarádů.

Náš tábor děti zabaví od rána do večera. Věkové kategorie dětí jsou u nás od 7 do 18-ti let vždy v hojném zastoupení. Kdo si myslí že se u nás bude flákat, tak se mílí. Často chodíme hrát hry mimo tábor a navštěvujeme krásná místa v okolí, kam s dětmi chodíme pěšobusem (tedy po svých).

Naším cílem není děti naučit skvěle jezdit na koni, ale vytvořit pro ně krásných 14 dní v blízkosti koní i na nich. V průběhu let jsme se úplně přizpůsobili přání dětí, kdy i ti nejmenší chtěli jezdit na vyjížďky a potřebné dovednosti se učili venku pod vlastním osobním dozorem, který mohl kdykoliv zasáhnout.

 

Pokud byste chtěli s námi strávit 14 dní v blízkosti přírody s koňmi, těšíme se na Vás.

Fotky ze všech táborů naleznete zde: Oficiální fotky z tábora

Více informací o táboře zde: Oficiální stránky tábora

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR 2024

Koně na pastvinách

Rousínov

Rousínov

Nejen koňáci, ale i rybáři si přijdou v Rousínově na své..

http://tabor-rousinov.webnode.cz/

V červenci a srpnu nabízíme:

  • vyjížďky na našich 10-ti koních
  • ubytování ve 4 - 6 lůžkových chatkách
  • rybaření na 3 ha soukr. rybníku
  • možnost vlastního stravování v kuchyňce

Více informací na:
- tel. č.: 603814023; 272659510
- E-mail: jirka.spindler@atlas.cz

Aktuality

Den otevřených dveří v JK Počin

14. 6. 2024 15:17

V sobotu 25. května 2024 se v našem jezdeckém klubu konal den otevřených dveří, který přilákal mnoho návštěvníků z řad členů klubu, jejich rodin a přátel. Akce začala ve 13:00 hodin a počasí nám nakonec přálo – deštníky, které byly původně doporučeny, nebyly vůbec potřeba.

Čtěte více

Děkujeme všem dobrovolníkům!

7. 6. 2024 11:11

V posledních týdnech nás navštívilo několik part dobrovolníků z firem IKEA, T-Mobile a Vodafone a díky nim se nám podařilo v areálu udělat velký kus práce. Všem zúčastněným moc děkujeme nejen za pomoc, ale hlavně nadšení, odhodlání a nakažlivý optimismus, který s sebou přinesli.

Čtěte více

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti