Zpět

Prasátka v Počinu

Přidáno: 12. 2. 2016 05:11

12 Únor 2016

Ne že by snad parta dětí u koní nebyla čistotná, ale divoké prase si asi vyhlídlo naši jízdárnu a nově osázené keře na jejím okraji a navštěvuje nás prakticky každou noc. Z usilovné zahradnické práce již mnoho nezbylo, divočáci vyryli keře, geotextilii a mulčovací kůru rozházeli všude kolem. Zatím se zdá být boj velmi nevyrovnaný, protože myslivecké sdružení nemůže regulovat stavy černé zvěře v osídlené zástavbě a prasátka se tak nekontrolovaně množí a škodí, kde se dá. Pevně věříme, že se podaří najít opatření ke snížení jejich stavu.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti