Zpět

Hobby závody

Přidáno: 2. 2. 2016 09:43

02 Únor 2016

V neděli 31.1. jsme s našimi 4 koňmi vyjeli na hobby závody JK Harfa v Ohrobci. Na startu se prostřídalo 5 jezdců a i když byla konkurence velká, odvezli jsme domů spoustu skvělých umístěních. V parkuru do 50 cm se na prvním místě umístila Lenka Špindlerová s koněm Luckou, na třetím místě Terezie Tůmová také s koněm Luckou a na čtvrtém místě byla Tereza Titěrová s koněm Grace. V parkuru do 80 cm zvítězila Tereza Šmeráková s koněm Sunny a Petra Bacílková s koněm Angel Face skončili na 5. místě. Holky se nenechali rozhodit ani velkou konkurencí, či nepříznivým počasím a odjeli závod s čistou hlavou. Koníci doma dostali zaslouženou odměnu v podobě velké večeře a věřím že i jezdkyně své úspěchy doma podobným způsobem oslavily. Jako psychycká podpora a fotografové jeli, Hanka Špindlerová, Vendula Titěrová a Filip Manda, kteří nám byli vždy při ruce a snažili se pomoc ze všech sil. Děkujeme. DSC_0006

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti