Zpět

Elektronická evidence služeb (EES)

Přidáno: 8. 10. 2017 11:09

08 Říjen 2017

Tak už nám funguje elektronická evidence služeb :) děti se můžou opět zapisovat na víkendové služby. Jako minulý rok maximální počet dětí na službu je 6. Oproti minulému roku máme, ale pár nových sloupečků, a to sloupečky:
  • Pomocník na závodech 1 a 2  - Děti se do nich mohou zapsat pouze pokud bude naplněna kapacita víkendové služby, v den závodu.            Nebo po předchozí domluvě s vedoucím. Zapisovat se můžete pouze do zelených políček.
  • Vedoucí - Děti budou předem vědět s kterým vedoucím budou mít službu a komu se popřípadě omluvit, že nedorazí.
Kontakt na všechny vedoucí je na druhé stránce tabulek (EES), pod seznamem všech dětí. Odkaz: Elektronická evidence služeb (EES)

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti