Zpět

Babský tým z JK Počin opět vyrazil sbírat zážitky

Přidáno: 14. 6. 2024 16:59

14 Červen 2024

Tentokrát už jako plnohodnotný tým ve složení Hanka s Rockym a Eva s Happym se JK Počin vydal na Jíkevský orientační závod po Polabí a nebylo čeho litovat. Tady jsou jejich dojmy.

Babský tým z JK Počin opět vyrazil sbírat zážitky

Jelikož jsme ženy soběstačné, zajistily jsme si pro tentokrát dokonce samy i dopravu. Byla to premiéra, takže trochu strachu nemohlo chybět, ale při dojetí na místo nás čekal moc milý tým s občerstvením a veškerá nervozita brzy opadla. Po krátké instruktáži jsme šly připravit naše koňské parťáky a vydaly se na cestu. Trasa byla velmi povedená s různými terénními nástrahami, což nás velmi bavilo. Oba koně nás opět ujistili, že jsou to skvělí parťáci, kteří s námi jsou do všeho. Úkoly byly hezky rozvržené, občas nějaký chyták, a pár chyb vzniklo mým nedokonalým přečtením zadání. Ale celkově to bylo perfektní sbírání zkušeností.

Na trase nás čekalo jedenáct úkolů a tajný dvanáctý úkol v cíli. Tentokrát jsme trasu jely akčněji než na Sázavských bludičkách a to i přes tropické počasí. Naši čtyřnozí kluci byli neuvěřitelní. Musím ale vyzdvihnout i Hanku za její profesionální orientaci ve slepé mapě. Kde já vidím jen jakousi červenou klikatici, Hanka přesně ví, kam kdy a kde zahnout. Nejvíc mě však překvapila její dovednost číst morseovku jako básničku. Sundávám tedy před ní svůj klobouk.

Po dojezdu do cíle nás čekal čerstvě usmažený řízek, který v tu chvíli opravdu bodnul. Netrpěly jsme ani nedostatkem tekutin, organizátoři měli vše skvěle zmáknuté. Myslím, že v těchto pohodových akcích jsem se s Happym našla a budu ráda, když se Hanka stane mým týmovým parťákem.

Děkuji všem za další skvělý zážitek a těšíme se na podzim na dalším Jíkevském koorientačním závodě.

babský tým               Happy               ze závodu

Aktuality

Den otevřených dveří v JK Počin

14. 6. 2024 15:17

V sobotu 25. května 2024 se v našem jezdeckém klubu konal den otevřených dveří, který přilákal mnoho návštěvníků z řad členů klubu, jejich rodin a přátel. Akce začala ve 13:00 hodin a počasí nám nakonec přálo – deštníky, které byly původně doporučeny, nebyly vůbec potřeba.

Čtěte více

Děkujeme všem dobrovolníkům!

7. 6. 2024 11:11

V posledních týdnech nás navštívilo několik part dobrovolníků z firem IKEA, T-Mobile a Vodafone a díky nim se nám podařilo v areálu udělat velký kus práce. Všem zúčastněným moc děkujeme nejen za pomoc, ale hlavně nadšení, odhodlání a nakažlivý optimismus, který s sebou přinesli.

Čtěte více

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti