Zpět

Závody na farmě v Herouticích

Přidáno: 30. 12. 2015 08:00

30 Prosinec 2015

Dnes jsme byli s koňmi Sunny a Angee na závodech v Herouticích a zůčastnili jsme se tak jistě posledních závodů v roce 2015. Byl to proto netradičně pojatý závod v maskách. Koně i jezdci měli nejrůznější kostýmy od včel až po Popelky. Markét na koni Sunny měla krásný kostým princezny z pohádky Rebelka, v kostýmu zajely krásný čistý parkur do výšky 70 cm. Petra s Angeem jeli čistý parkur do 90 cm a odvezli si čtvrté místo. Koníci se chovali jako profesionálové a nenechali se rozhodit nervozitou ostatních, naopak dodali sebevědomí svým jezdkyním a dovezli je až do cíle, teda vetšinou. Závody pro nás byly velkým přínosem, získali jsme mnoho důležitých zkušeností do nové jezdecké sezóny 2016 a tak se nemůžeme dočkat až je v příštím roce využijeme. Na závěr patří jedno velké díky naší trenérce Hance a jezdkyni Lence, které tam s námi byly po celý den, jako skvělá pomoc a podpora, bez které by to nešlo. Děkujeme    

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti