Zpět

Závody JS Nesměň

Přidáno: 11. 5. 2017 09:28

11 Květen 2017

V neděli 7.5. jsme s dětma vyjeli na rodinné závody jezdecké stáje Nesměň. Jako jezdci jela Eliška se Šibalem, Rýša s Rózou na Šelince. Team ze země se skládal z Hanky a dvou pomocníků Štepánky a Zdeničky, které byly vždy při ruce a nápomocné všem. Tuto sezónu to byly první rozjezdové závody a všichni se s nimi vypořádali jak nejlíp mohli. Areál byl přívětivý, tak krásné opracoviště se jen tak nevidí, plné rozkvetlých pampelišek, a tak velké, kam jen oko dohlédlo. Závod jezdci odjeli bez pádů a velkých karambolů. Koně si pěkně provětrali hlavu a poznali nová místa. Za skvělý výlet patří "DÍK" Hance Špindlerové, bez které by se nikam nejelo. A Elišky maminka nám udělala krásné video, zachycující všechny momenty závodů. :) Zde se na něj můžete podívat: https://youtu.be/HTrI-gskm5I Za JK Počin Peťa

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti