Zpět

Závody Hostěnice

Přidáno: 25. 4. 2016 02:12

25 Duben 2016

V sobotu 23.dubna proběhly v Hostěnicích u Brna první  paravoltižní závody na koni v roce 2016. JK Počin hned na úvod sezony  oslavil velký úspěch.  Startovaly  4 závodnice ve čtyřech disciplínách. Eliška Čejková na barelu (6 let) – 1. místo, Tereza Chmelařová LHŽ – 1. místo, Daniela Widerová TH1 – 4. místo, Terezie Tůmová ZO – 1. místo.! Děkujeme pořadateli za hezké závody a blahopřejeme holkám ke krásnému umístění.  Báječný start do sezóny 2016. Přijďte se podívat i na paravoltižní závody v Počinu  11.června 2016 od 10.00 hodin a podpořte tak naše závodnice na domácí půdě.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti