Zpět

Zápis ze schůzky

Přidáno: 26. 9. 2016 12:51

26 Září 2016

  • Pro děti jsou povinné 2 služby do měsíce, není důležité zda soboty či neděle,  vždy od 9.00 hodin a konec služby je podle domluvy minimálně do oběda, je vhodné dát dětem svačinu
  • má víkendovou službu pouze 1x za měsíc
  • Na věci mají děti v klubovně skřínky, je  možnost si zde nechávat pracovní oblečení, helmu nebo vybavení na koníky, vhodné je podepsat si důležité součásti
  • Prosím o sledování webových stránek www.jk-pocin.cz, případně oddílového fb, dále jsou vždy informace k dispozici na nástěnce v klubovně, velké akce i na venkovní nástěnce do chodníku. Budeme rádi za reagování a na výzvy k účasti na akcích, ať již máte nebo nemáte možnost se účastnit
  • 2x do roka je pořádána velká víkendová brigáda , kde je velmi vítána účast rodičů. Pravidelně se  snažíme zvelebit areál.
  • Tréninky  začínají v 15.00 hodin a končí v 18.00 – 19.00 hodin, je vhodné, aby děti měly  telefon a přesný konec tréninku  zavolali, pokud pro ně rodiče dojíždí.
  • Omluva nepřítomnosti na tréninku nejpozději 1 den předem  ideálně sms. Hance na 605285426

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti