Zpět

Zápis z klubové schůze

Přidáno: 22. 4. 2015 12:02

22 Duben 2015

17.4.2015 Přítomni: Anežka, Jani, Vendula T., Lenka, Hanka, Šméry Děti: Verča J.,Eliška V., Terka Ch., Ema C., Titi, Magda V., Klárka S. Omluveni: Radka, Vendy P., Eliška K., Klárka N., Andy 1. Je třeba pečovat o osázenou jízdárnu, sbírat odpadky, a zalévat keře. Snažme se o to všichni, ať máme hezký živý plot, který nám bude sloužit jako zeď před zvířaty a snad trochu i vodou. Nenechme tam pást kozy!!! Koně přivažte a ovce keře neožírají, alespoň do teď. 2. Grant na podporu tréninků je pro letošní rok vyčerpán, zdali se podaří pro příští rok získat opět prostředky na spec. trénink, bude poskytnutý všem vážným zájemcům, kteří se budou chtít přípravy zúčastnit. Podmínkou je dobrá docházka, pracovitost, služby, zájem o koně, ale i klub a areál. Cílem přípravy je složení ZZVJ za JK Počin. 3. Klub nebude od září přijímat nové členy do jezdeckého kroužku s vyjímkou vážných zájemců, kteří již mají jezdecké zkušenosti a projdou 3 měsíčním zkušebním obdobím. 4. DOD bude 13. června, s přípravou začneme od poloviny května. 5. Víkendové služby by měly uklidit a vytřít klubovnu, alespoň 1x týdně, když se vás tam pár sejde. 6. Letní tábor je prakticky obsazený, zbývají 3 místa. 7. Seno i sláma se berou ze seníku u sedlovny, protože je třeba jej vyklidit před létem. 8. Jehňata zavírejte do konce dubna. Na 1. máje je pustíme. 9. Odpadky z klubovny odvážejte a snažte se je minimalizovat, je možné lecos vyhodit do koše u jízdárny. 10. Další schůzku pro všechny plánujeme na 13. června po DOD. Tzn. ráno DOD, odpoledne paravoltižní workshop a večer likvidace zbylých dobrot, schůze a táborák s přespáním u koní, kdo bude chtít. H.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti