Zpět

Zápis do jezdeckého kroužku

Přidáno: 27. 8. 2016 04:57

27 Srpen 2016

kdy: 7.9.2016 od 16.00 do 19.00 hodin kde: Areál JK Počin, na konci ulice V Ráji více info na tel. 605285426 Hanka Špindlerová Jezdecký klub Počernická iniciativa Počin přibírá do svých řad od září nové členy. Minimální věk je 10 let , podmínkou nejsou jezdecké dovednosti, ale láska ke zvířatům, ochota a chuť pracovat na sobě i na koních, spolehlivost v docházce a službách. Nabízíme mnoho společného času stráveného s koníky, veřejné akce – masopust, Mikuláš, výjezdové soustředění, letní tábory, účast na hobby a časem i profi závodech, účast na vzdělávacích seminářích, společné výjezdy . Cena pro stávající členy, kteří splnili plný počet služeb 10200,- za rok ve dvou splátkách Cena pro nové členy 12200,- za rok ve dvou splátkách Povinné jsou 2 služby do měsíce o víkendu, tj. jeden víkend u koní vždy běžně v dopoledních hodinách. Trénink probíhá vždy odpoledne od 15.00 do cca 18.00 – 19.00 hodin Dále nabízíme možnost docházet do kroužku AVK – aktivity s využitím koní, tento kroužek je určen pro začínající děti ve věku od 6ti let, kdy se učí porozumět základům koňského chování, péči o koně a základům jezdectví. Cena za rok 7200,- Kč a kroužek probíhá jednou týdně dvě hodiny od 15.00 do 17.00 hodin. Konkrétní dny budou upřesněny na konci září až podle ujasněných rozvrhů jak dětí, tak cvičitelů. V září probíhá prozatímní rozvrh a možností docházky kdykoli od pondělí do čtvrtka. Těšíme se na Vás

tým JK Počin

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti