Zpět

Zápis 8.11. 2015 schůzka dospěláků

Přidáno: 11. 11. 2015 09:58

11 Listopad 2015

Přítomni: Radka, Šméry, Klárka, Jani, Maky, Bono, Lenka, Petra, Hanka

( skvělá účast ) a) vánoční besídka byla určena většinou hlasů na 4.12. od 18.00 hodin, místo bude upřesněno, snaha o tělocvičnu v dětském domově v DP b) 5.12. Mikulášský průvod, Betlém, zvířátka… čím víc nás bude, tím pekelnější to bude c) 22.11. další trénink s paní Habáskovou, ještě u nás, další budou už na Podolance a to se trochu prodraží o cestu. d) členské příspěvky klubu na rok 2016 činí 500,- Kč do JK Počin, každý si hradí svou licenci 300,- -500,- a 100,- do ČJF e) zvláštní tréninky pod paní Habáskovou, Holečkovu a Míšou si hradí každý dospělák z 50%, Habásková 500,- /250,-, Štěpánka 400,- /200,-, Míša 300,- /150,- Všechny papíry, které jsou na stole ohledně tréninků, hipošky a dalšího se pokusím v týdnu svázat do jedné knihy. Peníze za tréninky, včetně členských příspěvků vybírá Petra. PLATÍ DO KONCE ČERVNA 2016. f) čtěte nástěnky a zkuste plnit povinnosti služby o víkendech g) ROZTŘÍDIT čištění koní a dát ho do samostatných krabic, vyrobit seznam k doplnění, co chybí h) pokud máte pocit, že je něco třeba dokoupit, doplnit, zakoupit… cokoli do klubu, dejte vědět ideálně do týdne, abychom zvládli nakoupit v letošním rozpočtu – VŠICHNI i) máme finance na zvukovou aparaturu, rozhodně nemusí být nová, kdo tomu rozumí a může poradit při koupi, ozvěte se mi, dáme to dohromady j) Šmérinka vyrobí PF a předá do 24. 11. Do tisku k) Maky a Bono dali k dispozici klubu svůj majetek a dovednost s tím, že účast na závodech se platí půjčením vleku a 6,- Kč za km. Kdo by chtěl ušetřit, domluvte si výjezd s Maky, má VIP cenu. DÍKY l) za odvoděnou hodinu hipoterapie náleží každému jedinci 100,- Kč (jedná se o 2 klienty na koni), kdo může podepsat růžové prohlášení, náleží mu 100,- čistého, kdo ne, bude zdaněno 15%. m) pomoc s kroužkem a účast na akcích a brigádách je bezplatná za možnost užívání koní a vlastního ježdění Děkuju za váš čas, další schůzka by mohla být po besídce 4.12. zároveň je třeba dát termín schůzky celého oddílu, navrhuji rovněž 4., ale od 17.00 hodin

zapsala Hanka

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti