Zpět

Výroční zpráva 2011 (PF 2012)

Přidáno: 1. 1. 2012 12:30

01 Leden 2012

Výroční zpráva

Pochod kolem Prahy 14 za námi, na závodech jsme bodovali, zavezli jsme seníky senem a slamníky slámou, sudy ovsem a sladovým květem, aby měli koníci v zimě dost krmení. Vzhledem k počasí jsme sezónu ukončit nemuseli, tedy ani Hubertovy jízdy jsme se nezúčastnili. Mikulášská nadnesla kouzlo Vánoc jako každičký rok - i když spousta věcí se mění, tato skutečnost zůstává stejná. Nechyběla ani tradiční Vánoční besídka klubu 16.12. jsme se jako kompletní oddíl sešli v klubovně Úřadu městské části Praha - Dolní Počernice, abychom oslavili nadcházejícího Ježíška, abychom si předali dárečky a hlavně abychom si užili spolu strávený čas. Program vánoční besídky byl jako každoročně volný - povídalo se, pojídala se tradiční pizza a popíjel se teplý čajík. Děkujeme všem účastníkům za krásně strávené chvíle a přejeme všem mnoho štěstí do krásného nadcházejícího roku. Svátky, kdy jsme jen pečovali o naše 4-nohé přátele, se přehouply v nový rok 2012. My Vám do něho přejeme vše nejlepší - zdraví, štěstí, lásku a úspěšné plnění Novoročních předsevzetí.

- JK Počin tým

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti