Zpět

Voltižní závody

Přidáno: 6. 5. 2012 09:19

06 Květen 2012

Ráda bych Vám všem poděkovala za obrovskou pomoc při zajištování a průběhu paravoltižních závodů. Byli jste skvělí a věci se děly tak rychle a samozřejmě, že jsem ani nestíhala všechno sledovat. Díky holkám z Orionky byli vždy bezvadně a včas připravení koníci,které nám byli pro závody z Orionky zapůjčeni a bez nichž by se závody nekonaly. Díky Vendule, Renatě a určitě řadě dalších bylo občerstvení, oběd a učesané celé četné družstvo , ozvučení areálu fungovalo stejně perfektně jako na DOD, jak Veryse tak Hozzymu patří díky za technickou podporu a mají u nás schované floty, ranní tým všech zůčastněných , který pomohl sestavit stan také odvedl notný kus důmyslné práce , Jani a Anežka perfektně zapisovaly a Jitka bleskurychle odnášela startky do výpočetního střediska, které fungovalo jako samostatná jednotka. Havran s celou rodinou zatím hlídali tu modrou díru na nebi, ze které na nás občas vykouklo i sluníčko, aby dalo jasně najevo, že déšť na našich akcích nemá svoje místo. Nepotřebovali jsme žádné zdravotnické ošetření, odzávodilo 19 závodníků na dvou koních a všechno klapalo. Ještě jednou díky všem a vítám mezi námi dnes narozeného Františka I.Jirsáka nejmladšího J. Příští rok zase naviděnou a nacvičenou, ahoj všem.

Hanka

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti