Zpět

Velké úpravy v klubu =)

Přidáno: 6. 10. 2013 09:31

06 Říjen 2013

Ve čtvrtek 3. října proběhlo v Počinu velké stěhování, po mnoha letech se děti dočkaly klubovny a suchého zázemí. Klub zakoupil dvě buňky, které poskytnou útulnou klubovničku pro našich cca 50 členů a až si je dovybavíme a vyzdobíme, bude radost si tam posedět u teplého čaje. Moc děkujeme rodičům i dětem a ostatním dobrovolníkům, kteří se v sobotu 5. 10. zúčastnili brigády na zvelebení a úklid areálu, stavbu domečku pro Shelinku a celkovou úpravu před nastávající zimou. Následujícího víkendu byly nastěhovány skříně - za podpory Lenky Haderkové a Jirky Janáka Děkujeme manželům Tůmovým, Šnáblovým, Zahradníkovým a Podzimkovým, za jejichž přispění jsme zrealizovali nové zázemí. Už se všichni těšíme a upřímně si vážíme veškeré podpory, které se nám dostalo. Za přičinění  Lenky Haderkové a Jirky Janáka, a díky šikovnosti mého manžela se mohou děti od příštího týdne stěhovat do nové Počinovské klubovny. Pro každého tam čeká místo ve skřínce, možnost nechat si tam převlečení, vestu, boty. Skřínky jsou pro 5-6 dětí a jsou zamykací na visací zámek. Proto žádám děti, aby vytvořily v jednotlivých dnech v týdnu skupinky a zajistili si zámečky. Po, St,Čt mají 2 skřínky, Út a Pá po jedné, Voltiž  jednu skřínku a cvičitelé také jednu skřínku.  V klubovně se bude topit plynovými kamínky . Přestěhujeme tam i varnou konvici a mikrovlnku. Věci z maringotky bude třeba definitivně odstranit do konce října, poté budou vyvezeny.  Na klubovně je ještě část prací –  nutno dodělat dřevěný obklad, natřít jej vymalovat a natřít oplechování, pokud budete chtít pomoct,  určitě nám to pomůže. Věřím, že se  nám tam všem bude líbit.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti