Zpět

Vánoční besídka

Přidáno: 1. 12. 2015 05:58

01 Prosinec 2015

Ahoj všem, Ráda bych Vás  srdečně pozvala na malé vánoční posezení, které se bude konat 4. prosince v radničním klubu na místním městském úřadu v Dolních Počernicích od 18.00 hodin. (Vchod je z dolní části úřadu – policie, kadeřnictví). Malé občerstvení bude připraveno a  protože je to čas ještě hodně předvánoční, tak i předvánoční atmosféra. Všechny Vás moc ráda uvidím  a  můžeme posedět. Rezervaci máme do 21.00 hodin. Předávejte pozvání dál, všem, kdo si myslíte, že rád přijde

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti