Zpět

Týdenní soustředění na mlýně Rousínov

Přidáno: 3. 3. 2014 11:47

03 Březen 2014

O jarních prázdninách vyjeli 4 koně a 6 lidí na mlýn s dobrým úmyslem odpočinout koním i sobě na vycházkách po přírodě. Hned první den Sany složila zkoušku z přecházení potoků, zdolala první brod a v následujících dnech to zopakovala a celkem v poklidu zdolala všechny mokré překážky, které jsme na vyjížďkách potkaly. První den jsme ztratily jednu podkovu, druhý den druhou, třetí den jednu podkovu přibily a tak to zůstalo až do soboty. Koně, ač bez ovsa, ale na rozlehlých travnatých pastvinách získávali den ode dne víc a víc energie. Méně se zadýchávali na delších polích, zatím co u jezdců to bylo naopak. Všichni si týden v sedle užili, odpočinuli od městských povinností a načerpali chuť do další práce.

H.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti