Zpět

Soustředění s panem Vachutkou

Přidáno: 20. 1. 2016 02:31

20 Leden 2016

Ve dnech 16. a 17. ledna jsme se vydali s Grace a Sunny na skokové soustředění s panem Vachutkou, které se konalo v krásném areálu Equus Kinsky v Hradištku u Sadské. V sobotu po obědě jsme se vydali na cestu, kterou obě kobylky zvládly bravurně. Na místě jsme ubytovali koně i sebe a šli na první trénink. Pracovali jsme hlavně na gymnastických řadách, ale měli jsme i pár samostatných skoků, na které se zpočátku ani Grace ani Sunny netvářily moc přívětivě, ale nakonec vše moc pěkně přeskákaly. Při nedělním tréninku se pracovalo na celém parkuru. Hodně jsme procvičovali reakci koní na naše pomůcky, prodloužení a zkrácení cvalu, skákali jsme různé bubáky. Grace i Sunny se na tomto tréninku chovaly jako skuteční profíci. Celé soustředění nám přineslo spoustu nových zkušeností a víme, na čem pořádně zapracovat. Z pátku na sobotu byli ještě Šibal a Angie na dvou trénincích v Podolance u paní Habáskové. I ti si odnesli cenné zkušenosti.

Klárka

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti