Zpět

Rozlučka před cestou na prázdniny

Přidáno: 25. 6. 2012 07:10

25 Červen 2012

Milí členové, nečlenové, dospěláci a příznivci,

Ve čtvrtek 28.6. proběhne u koní v Dolních Počernicích

ROZLUČKA

před prázdninami. Všichni jste srdečně zváni. Rozeberete si všechno oblečení a věci, které  jsou u koní Vaše, popijeme limču a opečeme buřtíky, popovídáme a někdy v pozdních večerních hodinách se rozejdeme do svých domečků. Kdo nejí buřta, ať si vezme vlastní suroviny na opékání.
  • Kolem 16.00 hodiny proběhne vyhlášení minioddílových závodů
  • Do 17.30 budeme pečovat o koníky a uklízet svoje šatstvo
  • Od 18.00 bychom si mohli sednou k ohýnku a strávit příjemný večer.
  Koníci pojedou na prázdniny pravděpodobně v neděli nebo v pondělí 1. nebo 2.7. Pomoc při transportu koní vítána i potřebná, kdo může, dejte mi vědět, bud ráda za každou ruku. Můžeme jet krom koní ještě dvěma auty.  S kým se neuvidím a koho neuslyším a bude mít zájem od září koníky navštěvovat bedlivě nabádám, ať sleduje oddílové stránky, jsou v plánu změny, které budu postupně uvádět v život.  Všem přeju hezké prázdniny , hodně sluníčka a odpočinku a kdo bude chtít přijet za koňmi na mlýn, stačí předem zavolat, ráda Vás uvidím.

Mějte se a smějte se  H.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti