Zpět

Prozatimní rozpis kroužku 2016/2017

Přidáno: 9. 9. 2016 09:04

09 Září 2016

Prosím o potvrzení a odsouhlasení, změny  pište na email nebo sms jkpocin.info@seznam.cz nebo 605285426 Kristýna a Karolína Česnekovy  - není jiná časový možnost, v úterý vůbec není jezdecký kroužek Náhradníci: chodí stejně jako jezdci, účastní se jezdeckého kroužku, akcí , výjezdů, ale nemají pravidelnou jezdeckou přípravu, jezdí  cca 15 minut pro ukončení jezdecké hodiny nebo před ní. Náhradníci zaplňují místa po uvolněných členech, pokud některý během roku ukončí činnost. AVK – kroužek má 9 děti, což je 3 děti na jednoho koně na práci, při tomto počtu by byl snížen roční poplatek na 5700,- ale máte možnost zvolit si některý jezdecký  den kromě pátku a chodit jako náhradníci při dosažení věku 10ti let. 8 dětí v každém dni je maximum a tento počet nelze navyšovat.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti