Zpět

Prázdniny v JK Počin

Přidáno: 25. 6. 2012 07:15

25 Červen 2012

Koníci , jako každé léto, zaslouženě odjíždí na letní pastviny, kde si užívají odpočinku po celoroční práci. Už se na prázdniny moc těší, aby se mohli zase koncem léta plni síly vrátit do Počernic k dětem , jejichž společnost mají opravdu rádi.

Prosíme - Nenoste v červenci a srpnu ke koním tvrdé pečivo, děkujeme, koně jsou na prázdninách. V září za něj budeme moc rádi.

Pro případné zájemce o jízdy na koních: ZÁPIS proběhne 6.9. od 15.00 hodin do 18.00 hodin v klubovně JK Počin, ulice V Ráji, Dolní Počernice, informace u Hanky 605285426, bližší informace na www.jkpocin.cz   Přejeme všem hezké prázdniny a v září opět naviděnou

Koně a jezdci z JK Počin

Tuto fotografii Lukáška a ovečky nám pro tento příspěvek věnovala Ing. Renáta Šnáblová. Děkujeme. Prosím, respektujte autorská práva.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti