Zpět

Přátelské závody

Přidáno: 2. 6. 2014 08:10

02 Červen 2014

31. května se od 13.00 hodin konaly v sousední stáji závody, parkurky i drezura. Od nás vyjeli tři koně a účastnili se jak parkuru, tak drezur. Obrovským překvapením byl jak výkon Lukáše v parkuru i drezurách – už trochu dospěl a docela si to užíval a Klárka na Grace si odvezla 1. místo z devíti startujících v drezurách. Krásná jízda a pro všechny velké ponaučení, jak příště jet. Šibal se málo rozhlížel a hodně se snažil, odvedl kus poctivé koňské práce, byl moc šikovný a tak máme ze závodů dobrý pocit a víme na čem pro příště zapracovat. Po závodech jsme šli vodit s Betkou, Šeldou a Šibalem do parku, povozit dětičky na akci ke Dni dětí. Fotečky ze závodů už jsou na rajčeti.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti