Zpět

Pozvánka - Výroční schůze ČHS a workshop hipoterapie

Přidáno: 8. 10. 2014 09:31

08 Říjen 2014

Vážení členové, srdečně Vás zveme na výroční členskou schůzi 22. 11. 2014. Zároveň zveme fyzioterapeuty, ergoterapeuty a lékaře na 1 . veřejný workshop hipoterapie. Prosíme  o sdílení workshopu na vašich sociálních sítích, přeposlání do vašeho okolí atd. Přihlášky pošlete nejdéle do 14. 11.

Adresa místa konání: Integrační centrum Kosatec Sladkovského 2824, 530 02 Pardubice http://www.caakosatec.cz/kontakt.html Program: Sobota 9 – 12h Schůze Středisek praktické vy´uky 12 – 13h Oběd pro účastníky dopolední schůze 13 – 18h Vy´roční členská schůze Od 18 h Večerní večírek v místě konání schůze – účastnicky´ poplatek 100,-Kč/osoba Neděle: 8,30 – 9,30h Setkání členů odborné sekce hipoterapie 9,30 – 16h Workshop odborné sekce hipoterapie na téma - Focus klient

Ubytování: Hotel Trim - http://www.hoteltrim.cz/ Ubytovna na Hůrkách - http://www.hotel-hurka.cz/ Hotel Signal - http://www.hotel-signal-pardubice.cz/ - v okolí Apolenky Elektronické přihlášky pro členy: Organizace Jednotlivci Přihláška na workshop hipoterapie Program - verze pro tisk - ke stažení. Těšíme se na Vaši účast.

Věra Lantelme

Na výroční schůzi v Pardubicích se za náš klub smí účastnit pouze 3 lidé. V případě zájmu si prosím stáhněte Plnou moc a nechte potvrdit u Hanky. - Verysa

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti