Zpět

Pozoruj, poslouchej, pohlaď a přivoň si

Přidáno: 1. 4. 2015 09:54

01 Duben 2015

Projekt se blíží do poslední fáze realizace

Hotovo je: jízdárna, ohrady uvnitř i vně areálu, přírodovědné povídání je v plném proudu, informační cedule ve výrobě a AVK běží již od září minulého roku. Třešničkou na dortu je osázení jízdárny kvetoucími, hustými keříky, které mají bránit vstupu dětí a nechtěných zvířat. Právě připravujeme: 17. – 19. dubna osázení jízdárny keříky. Co ještě zbývá? Rozmístit a dodělat informační cedule Termín: do konce června 2015

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti