Zpět

Poslední varování

Přidáno: 1. 4. 2018 02:56

01 Duben 2018

Všechny děti, které nemají splněný dostatečný počet služeb by se měli nad sebou zamyslet! 

Dnes nedorazilo opět žádné dítě na službu.

 Od dneška opět platí max. 6 dětí na službu.

Kolonky pro pomocníky na závodech bude sloužit pouze pro pomocníky na závodech. Není to volné místo na službě.  Kdyby někdo urgentně potřeboval jít na brigádu, která bude mít plno = 6 dětí. Domluví se s vedoucím dané služby, jestli bude práce i pro něj navíc. Telefonní čísla na vedoucí jsou přímo v tabulce brigád, na druhé straně, nebo na stránkách Počinu. Upozorňuji, že služba začíná v 9:00 a NEKONČÍ ve 12 hodin!!! Konec služby určuje vedoucí dané služby. Choďte včas!

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti