Zpět

Počinovské prázdniny

Přidáno: 28. 6. 2016 11:00

28 Červen 2016

Jako každým rokem se celý areálu JK Počin uzavře na letní prázdniny, kdy koně i jejich jezdci užívají dovolené na pastvinách v Rousínově u Golčova Jeníkova. Tady se také koná jezdecký tábor s koňmi a paravoltižní soustředění našich  závodnic. Všechna zvířátka se tu pasou na 10 ha travního porostu a mají volný přístup do rybníku.  Určitě si  tady odpočinou  od pravidelné práce z celoročního jezdeckého kroužku a získají energii a chuť do nového školního roku.  Rádi bychom po roční odmlce opět pozvali nové členy do našich řad. ZÁPIS DO JEZDECKÉHO KROUŽKU BUDE 7.9. OD 16.00 DO 19.00 HODIN V AREÁLU JK POČIN ULICE V RÁJI. NABÍZÍME:
  • JEZDECKÝ KROUŽEK PRO ZAČÍNAJÍCÍ DĚTI OD 10TI LET
  • JEZDECKÝ KROUŽEK PRO POKROČILÉ JEZDCE S ÚČASTÍ NA ZÁVODECH
  • PRO NEJMLADŠÍ AKTIVITY S VYUŽITÍM KONÍ (HRY S KOŇMI A JEJICH POZNÁVÁNÍ, PRÁCE ZE ZEMĚ)
  • HIPOTERAPIE A PARAVOLTIŽ JSOU ZATÍM  NAPLNĚNY
Prosíme, suché pečivo uschovejte přes prázdniny doma, moc rádi si jej v září vezmeme, hnůj bude k odběru zdarma jako doposud opět od září. Přesné časové rozčlenění jezdeckého kroužku se bude vytvářet až v září, kdy se ustálí rozvrhy ve školách. Pokud máte jakékoli dotazy, můžete napsat na jkpocin.info@seznam.cz nebo 605285426. Info o nás také naleznete na www.jk-pocin.cz Přejeme všem Dolnopočerničákům krásné léto a těšíme se na shledání v září.

Hanka Špindlerová

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti