Zpět

Počin na paravoltižních závodech v Brně 29.3.2014

Přidáno: 31. 3. 2014 07:11

31 Březen 2014

V sobotu se v jezdecké hale veterinární kliniky v Brně konaly již druhé letošní závody v paravoltiži. Účastnilo se jich i naše závodní družstvo a děvčata přivezla pěkná umístění, Tereza Titěrová 1. místo, Veronika Marečková 2. místo, Klára Kudry 4. místo, Andrea Sibai 5. místo a Karolínka Slabá 7. Místo. Závody proběhly v přátelské atmosféře a všem se tam líbilo. Další závody proběhnou V JK Počin, areál huculů v Dolních Počernicích dne 26. dubna 2014 od 10.00 hodin Všichni jste srdečně zváni, přijďte podpořit naše závodníky v této zajímavé sportovní disciplíně, kde na hudební doprovod sladí závodník své cvičení s chůzí koně a předvede zajímavé gymnastické cviky.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti