Zpět

Naše Vesna

Přidáno: 19. 4. 2016 09:29

19 Duben 2016

Kobylka, která odvozila mnohé z vás a svůj život odevzdala práci s dětmi, je již v koňském ráji. Je mi hodně smutno, když to píšu, ale je správné, abyste to věděli. Již delší dobu se mi nedařilo zkontaktovat se slečnou, kam jsem ji darovala, aby měla důstojné a poklidné stáří na horských pastvinách v Orlických horách.  Na pastvinách jsem se byla podívat, byla to horská louka, kde  je málo hmyzu na Vesninu  letní vyrážku a podle smlouvy, kterou si můžete prohlédnout, šla do občanského sdružení. Jak jsem se teď dozvěděla, paní které jsem Vesnu darovala – Zdena Sládková, se rozhádala s paní Martinou Filipovou, které Vesnu protiprávně předala, a ta ji rovněž s porušením  písemné smlouvy prodala dál a to pouze za účelem zisku a zbavení se odpovědnosti, jinak to neumím napsat, prostě handlířovi, u kterého jí muselo být jasné, že ji pošle na jatka. Přesto, že měli Vesnu vrátit zpět nám, neučinila tak ani Zdena Sládková ani Martina Filipová z Jamného v Orlických horách. Je mi ze všeho hodně smutno, ale čas nevrátím. Přesto budu žádat jejich písemné vyjádření a omluvu na naše stránky a zároveň finanční náhradu. Jednali zcela vědomě a jejich chování nelze omluvit ani ospravedlnit.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti