Zpět

Nabídka tréninku v Podolance

Přidáno: 7. 1. 2016 09:36

07 Leden 2016

Tréninky u paní Habáskové v Podolance. Termíny jsou vždy pátek večer - sobota ráno, dva navazující tréninky, ideálně pro jednoho jezdce, není nezbytné. Přednost mají určitě zájemci o licenci v letošním roce. Koně zůstávají přes noc ustájení v Podolánce. Odjezd na první trénink v 17.00 hodin v pátek. Cena pro účastníka 900,- Kč. Z klubu půjde také 900,- Kč na každého zúčastněného.  15.-16. ledna, 29.-30.ledna, 12.-13. února.  Vždy 4 koně, dvě hodiny po dvou.

Hanka

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti