Zpět

Morana

Přidáno: 3. 4. 2017 10:15

03 Duben 2017

Včera, jako každý rok, jsme se s koňmi, kozami a dětmi účastnili jarního, dolno počernického průvodu, Morana.

Celý průvod doprovázela skvělá nálada a dětský zpěv jarních, lidových písní. 

Průvod vedli naše koně Oliver a Lucka, v závěsu za nimi Ryzečka a Šelinka s kozou a kozlem, v doprovodu dětí z našeho klubu, za kterými byl pak celý průvod krásně nastrojených lidí do lidových krojů. Celé procesí končilo na mostu nad Rokytkou, u hlavní cesty, kde se upalovala Morana za doprovodu mnohohlasného zpěvu všech zúčastněných. Počasí napomáhalo skvělé jarní náladě a tak nic nebránilo ukončit zimu.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti