Zpět

Mistrovství ČR v paravoltiži

Přidáno: 8. 10. 2016 12:17

08 Říjen 2016

Naše paravoltižní družstvo tento víkend 1.-2.10. ukončilo závodní sezónu 2016 skvělým umístěním na Mistrovství ČR v Brně. Měli jsme zastoupení ve 4 kategoriích a holky zacvičily na koni Nero a Nick skvělé  sestavy, které nám přinesly tato umístění
  1. Místo a mistryně ČR  Tereza Chmelařová  LHŽ
  2. Místo a vicemistryně ČR Veronika Marečková ZO
  3. Místo a druhá vicemistryně Terezie Tůmová ZO
  4. Místo Daniela Wiederová TH1
  5. Místo Barbora Ševčíková TH1
Barelovou soutěž, kde se z věkových důvodů zatím nesmí startovat na koni, vyhrála naše  Eliška Čejková LHŽ. V přátelské soutěži po dvou trénincích, a tudíž bez nominace, ale se skvělým bodovým ohodnocením, se na druhém místě umístila Tereza Vytásková. Děkuji Lence Špindlerové, Petře Bacílkové, Vendule Podzimkové a Verče Hozákové za přípravu dětí. 5-img_2509 1-img_2460

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti