Zpět

Mikuláššký průvod

Přidáno: 16. 12. 2013 07:33

16 Prosinec 2013

V sobotu dne 7.12. 2013 proběhl mikulášský průvod v parku v Dolních Počernicích. Všechny nás již při pohledu ráno z okna překvapil sníh, který vydržel po celý den a rozhodně dodal dni na atmosféře. Naše zvířátka se účastnila průvodu s Mikulášem, anděly a čerty.
Letos jsme se zúčastnili v hojném počtu zvířat i lidí. Z těch největších to byly huculské kobylky Lucka a Betka, dále dva poníci Shelly a Ryzka, naše koza a kozlík a i pes, zvaný kolemjdoucími baskervillský. Z našich řad členů se zúčastnilo 8 rohatých čertů, 1 krásný anděl a 2 pasáčci koz.
Po příchodu Mikuláše jsme popásali koně a ostatní zvěř v blízkosti pódia, kde děti recitovaly básničky a zpívaly Mikuláši. Další atrakcí jsme byli my a hlazení zvířátek, což chtělo velkou odvahu, protože zvířátka byla pekelně vyzdobená a hlídaná čerty. Po hlavní vlně hlazení a fotografování se se zvířátky jsme odvedli černou část stáda a zbylá 4 zvířátka šla dělat živý betlém.
Všichni si den náramně užili a nakonec žádné dítě koník do pekla neodvezl. Více fotek naleznete zde : http://jopocin.rajce.idnes.cz/

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti