Zpět

Mělník

Přidáno: 28. 9. 2011 09:00

28 Září 2011

Mělník

Ve středu ve dnu státního svátku 28.9. 2011 (den české státnosti) se tři koně z JK Počin vydali na závody na Mělník zúčastnit se tamějšího Hobby festivalu – hobby závodů pro jezdce i bez jezdecké licence. Naši koně a jezdkyně byli k vidění ve 3 soutěžích a to 60, 70 a 90 cm. Tři dvojice měly celkem na kontu šest startů. Aďa a Nina – v 60 cm předvedly holky krásný a hodně svižný parkur jim vynesl krásné druhé místo. Další soutěží pro ně bylo 90 cm, kde předvedly opět rychlou jízdu bez chyb a odvezly si opět druhé místo. [singlepic id=121 float=center w=450 h=300] Anežka a Lukáš – po pěkném parkuru v 60 cm zabloudili a Anežka ladně opustila Lukášovo sedlo. Nic se nikomu nestalo. V 70 cm si odnesli 8 trestných bodů. Lenka a Lucka – předvedly dva pěkné čisté parkury. Vždy rozhodoval už jen čas. V 60 cm byla tato dvojice třetí a v 70 cm skončily na 10. místě. Všichni se nakonec spokojeně vraceli domů a koníkům se snad chtělo i víc nastupovat do přepravníku. Výsledky všech závodů zde Více fotek

- Jani Slováková

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti