Zpět

Masopustní průvod v Dolních Počernicích

Přidáno: 15. 2. 2016 09:21

15 Únor 2016

V úterý 9.2. vyšel masopustní průvod od Dolnopočernické školy. V jeho čele již tradičně kráčeli koníci z Počinu, letos jako Slunečník na Matýskovi, Větrník na Lucce a Měsíčník na bílém Šibalovi. Počernicemi rejdilo tolik masek, že i 4 muži zákona měli plné ruce práce, aby přesvědčili auta i autobusy, aby se veselili s průvodem a nelkali nad zastaveným provozem. Pronobus Havran veršoval neúnavně 4 hodiny a spolu se 4 mažoretkami odvedl průvod od školy k domu a od domu ke koloniálu. Masky došly až ke Svornosti, kde se bujarým veselím pokračovalo v oslavách masopustu až do pozdních odpoledních hodin. Pro koně velká zkušenost a pro jezdce potěšení. Za rok se budeme těšit. OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti