Zpět

LETNÍ TÁBOR 2014

Přidáno: 3. 8. 2014 07:50

03 Srpen 2014

Psal se rok 1822, když hraběnka Helen Shine na svém panství Storybrooke pořádala velkolepý ples. Dorazili sem hosté z dalekých panství jako je Redstone, Riverpoint, Greenfield a Baskerville. Přítomny zde byly větší i menší celebrity z hraběnčina panství a nesměl chybět ani obávaný Milt Cook, hrabě ze sousedství. Zábava byla grandiózní, energie proudila žilami zúčastněných a všem zrudly tváře z věčného tance. Bum! Tma! Křik! Všichni zvolávali: ,,Co se děje? Pomozte!“ Když se konečně znovu objevilo světlo, náhrdelník slavné modelky, slečny Madeleine, byl pryč! Kdo ukradl náhrdelník a co se přesně stalo? Na tomto zapeklitém případu jsme si všichni 14 dní lámali hlavičky dnem i nocí. Samozřejmě žádnému týmu nechyběl vyšetřovací bloček se seznamem podezřelých. Nika, Bernice, Janet, Abe, Jerry nebo sám Milt? Vyslýchali jsme je, plížili  jsme se nocí za informacemi, putovali jsme deštěm i vedrem a nechali  se přemluvit i k přijetí pozvání na piknik, abychom hraběnčino panství očistili a zavládlo zde znovu bujaré veselí, mír a klid. I takhle vytíženi jsme stále měli čas na ježdění na našich statných ořích, záchranu škeblí z rybníka nebo hraní her, zejména Mekáče, který se stal nejspíše Hrou roku. Ani kroket, známou anglickou hru, jsme nemohli oželet. A že jsme byli talenti, kam se hrabou mistři světa. Ojedinělým zážitkem bylo zajisté vyvolávání fotek ve fotokomoře, moc se podařily a ještě umocňovaly atmosféru 19. století Jako památku na tohle léto máme tedy spousty fotek, indicie z vyšetřování, překrásné kostýmy, vlastnoručně vyrobená trička a hlavně plno nových zkušeností a nádherných vzpomínek. Už aby bylo další léto! J

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti