Zpět

Kůň - handicap - hiporehabilitace

Přidáno: 23. 9. 2011 09:27

23 Září 2011

Grant získaný díky podpoře Magistrátu hlavního města Prahy pro oblast životního prostředí na rok 2011. JK Počin tímto grantem získal 194600,- Kč, což je zatím nejvyšší částka, kterou se nám podařilo za dobu naší činnosti z grantových programů získat. Velmi si toho vážíme, a protože prostředky jsou určeny ke stavbě boxu pro hiporehabilitační koně, pro provoz pastviny u Rokytky a odměny dobrovolníkům, ihned jsme se dali do práce. Realizace začala již v květnu 2011, objednaly jsme podlahu, zemní práce i výrobu boxů. O prázdninách jsme zbourali a vyčistili místo, kde stála provizorní stáj a připravili jsme ho pro stavbu boxu, který firma Mrzena přivezla, a během 6ti hodin postavila 6. 8. 2011. Jedná se o spolehlivou firmu a i tentokrát jsme byli se spoluprací spokojeni. Vše proběhlo hladce a v září se mohli naši koníci z letních pastvin vrátit do nově postavené stáje. Gumová izolační podlaha od firmy Replast Plzeň byla položena na panely upravené panem Lonským z firmy JSB z Dolních Počernic. Čeká nás další část projektu a úklid a odvoz suti po bourání starých boxů, hiporehabilitace je zahájena od 9. 9. 2011. Za poskytnutý grant děkujeme. --> Závěrečná zpráva z projektu <--

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti