Zpět

Kalendář akcí 2015

Přidáno: 16. 2. 2015 10:45

16 Únor 2015

Novinka! Dříve byly akce vypsané na statické stránce, ale nebylo moc často, kdy se dostalo na samotnou aktualizaci. V postranním menu nyní najdete 6 následujících akcí, o kterých víme, a přes odkaz v nadpisu se dostanete do samotného kalendáře s možností zobrazení měsíce, týdne, nebo seznamu. Na kalendář se dá dostat i přes odkaz v horním menu - když najedete na Akce, rozbalí se možnost kliknout na Kalendář akcí. Zde předběžný seznam akcí, ze kterého jsem vycházela, ke stažení. V.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti