Zpět

JK POČIN Praze 14

Přidáno: 23. 9. 2011 11:02

23 Září 2011

Tento grant byl poskytnut městskou částí Praha 14 v oblasti sportovních, kulturních a volnočasových aktivit, a podpory realizace PZM – MA 21 pro rok 2011. Díky takovéto podpoře Prahy 14 se může náš klub rozvíjet a neustále zkvalitňovat své služby i prostředí, ve kterém tráví tolik dětí svůj volný čas a jemuž skupinka dobrovolníků věnuje svůj elán a nadšení. Grant je určen na údržbu a provoz, nájemné a materiální dovybavení klubu. Grant byl poskytnut ve výši 25.000,- Kč. Děkujeme.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti