Zpět

Jaro se blíží (pozvánka)

Přidáno: 16. 2. 2015 07:13

16 Únor 2015

Jaro se blíží i v JK Počin Zveme vás na přednášky projektu: Pozoruj, poslouchej, pohlaď a přivoň si

Jezdecký klub se pilně připravoval na zimu, která se letos zatím ve své síle tolik neukázala. Koně začínají měnit zimní srst za letní, každým dnem očekáváme narození jehňátka a závodní příprava je v plném proudu. V letošním roce chceme skládat s několika děvčaty zkoušky základního výcviku jezdce, zároveň pilně trénuje i paravoltižní družstvo, které má již za týden první závody. Jezdecký areál v letošním roce čeká proměna, která začala již v roce 2014 z projektu ŽP MHMP „Pozoruj, poslouchej, pohlaď a přivoň si“ postupně vzniká nový vzhled jízdárny, ale i dvora, kde se koně pohybují. S prvním jarním sluníčkem začínáme sázet keře po obvodu jízdárny a dodělávat poslední úpravy v pokládání plastových rohoží ke zpevnění povrchu. Informační cedule, které budeme rozmísťovat v areálu a jeho těsném okolí jsou již v přípravě. Přírodovědné povídání o koních a prostředí, kde žijí a vzájemné interakci s ostatními živočichy zahájí cyklus přednášek, který bude probíhat až do konce roku 2015 a to v prvním pololetí v následujících termínech: 18.3., 15.4., 13.5., 27.5., 3.6., 10.6. Povídání bude zahájeno přímo v areálu JK Počin 18.3. v 10.00 hodin. Povídání je určeno veřejnosti, školkám i školám dětem 5-15 let. Více informací a objednání na tel.: 605285426 – Hanka Špindlerová

Těší se na Vás kolektiv JK Počin

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti