Zpět

Informace k zápisu

Přidáno: 20. 8. 2013 10:56

20 Srpen 2013

Jezdecký klub přijímá do jezdeckého výcviku děti, které dosáhly minimálně 11 let a jsou fyzicky i psychicky způsobilé účastnit se jezdeckého výcviku i péče o koně. Mladší děti mohou být pouze v pozici náhradníka, tj. účastní se všech oddílových aktivit i péče o koně, a jezdí pouze na konci hodiny na vykrokování koní, podle časových možností mohou jezdit víc, nebo vůbec.  Děti vyplní přihlášku, napíší své časové možnosti a jsou následně vybírány podle uvolněných míst členů z minulých let, věku, a jezdeckých dovedností, aby doplnily skupiny dětí podobné výkonnosti. Nemůžeme zvyšovat počet dětí, ale pouze doplňujeme  místa po dětech, které z klubu odešly. Cena výcviku činí 7000,- na rok. Děti, které v minulém roce nesplnily počet  víkendových služeb,  nemají zajištěn vstup do klubu  pro rok 2013 /2014. Seznam dětí  je u Hanky, více informací na tel. 605285426.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti