Zpět

Horsemanship s Michalem Bednářem

Přidáno: 29. 4. 2024 12:46

29 Duben 2024

Horsemanship s Michalem Bednářem

Ve dnech 12. - 13. 4. 2024 v našem areálu proběhl seminář s Michalem Bednářem zaměřený na učení se práce ze země s koněm, který se setkává s pravidelným úspěchem a je vyhledávanou akcí nejen pro naše členy, ale i širokou veřejnost, kdy poskytujeme zázemí i pro naše hosty a jejich koňské partnery. Michalovi zkušenosti a vášeň pro koně přináší všem zúčastněným nejen získání nových informací, ale také hlubší porozumnění tomuto majestátnímu tvoru a umožňuje lidem a jejich koním vydat se společně za dobrodružstvím poznávání práce ze země a navázat tak mnohem hlubší vzájemný vztah založený na respektu a důvěře.

Michal Bednář se zaměřuje na to, jak budovat tuto vazbu od základů. Jeho přístup je plný empatie a porozumnění k individuálním potřebám každého koně, což vytváří pevný základ pro spolupráci.

Práce s koněm

Během kurzu s Michalem Bednářem se účastníci dozvěděli o různých technikách a metodách práce ze země s koněm. Od základních cvičení pro budování důvěry a poslušnosti až po pokročilé techniky pro rozvoj agilního a uvolněného pohybu koně pomocí přístupu založeného na pozitivním posílení a podpoře koně k projevení jeho přirozených schopností.

Atmosféra kurzu

Atmosféra během kurzu byla neuvěřitelně inspirativní a podporující. Účastníci byli povzbuzováni k objevování nových dovedností a kladení důrazu na radost a harmonii ve vztahu s koněm. Michal Bednář a jeho tým se postarali o to, aby měl každý účastník pocit, že je součástí komunity, která sdílí stejnou vášeň a zájem o práci se svým koněm.

Občerstvení a organizace

Nejen že byl kurz plný užitečných informací a praktických dovedností, ale pro účastníky bylo zajištěno také skvělé občerstvení a bezchybně zorganizované prostředí. Michal Bednář si společně s naším týmem dali záležet na perfektním zajištění každého detailu, aby účastníci mohli naplno využít svůj čas a energii k učení se a rozvíjení svých schopností.

Kurz práce ze země s koněm s Michalem Bednářem je zážitek, který poskytuje nejen nové dovednosti, ale také inspiraci, radost a vytváření trvalých vztahů jak s koněm, tak s ostatními účastníky kurzu. Věříme, že si ho všichni naplno užili a těšíme se na další budoucí setkání.

Fotografie z akce je možné si prohlédnout zde.

 

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti