Zpět

Elektronické zapisování brigád

Přidáno: 5. 10. 2016 10:16

05 Říjen 2016

Vážení členové, máme tu pro Vás skvělou novinku! Díky Lence Krutské a Pavlu Tesárkovi nyní jede zapisování brigád ONLINE :). Cituji výňatek ze zaslaného emailu:
Nastavil jsem barevné zvýraznění víkendů na následujících 30 dnů od aktuálního data. Členové klubu se budou moci snadněji orientovat kam je nyní důležité zapsat se na brigádu. Každý kdo bude mít na tabulku odkaz, může vkládat do jednotlivých buněk (okýnek) komentáře, například: „Prosím o rezervaci brigády - Eliška Krutská“. Správcům tabulky přijde automaticky email o vložení komentáře. Správce se přihlásí na googlu pod svým emailem a v tabulce uvidí v pravém horním rohu každé buňky informaci o komentáři. Do jednotlivých buněk mohou následně správci vybrat ze seznamu jmen přihlášené účastníky na brigádu. Dole je přepínání na druhý list. Na tomto listu je jmenný seznam lidí v klubu, který postupně po měsících sčítá počet brigád (na kolika brigádách byli zapsáni).

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti