Zpět

DOD se blíží

Přidáno: 29. 5. 2017 08:39

29 Květen 2017

V neděli jsme využili krásného slunečného dne a vyrazili jsme do Dolních Počernic rozdávat pozvánky na blížící se Den otevřených dveří. Koníkům jsme zapletli hřívy a před cestou je ještě dostatečně svlažili vodou a vyrazili jsme. Malý Rýša zvládal rozdávat letáčky za jízdy a Štěpánka s Ryzečkou odchytli všechny na svou roztomilost a sladěnost copánků. Monča nenechala nikoho bez letáčku a zajistila, podle mého názoru, úspěch akce. Konec našeho snažení jsme završili na zmrzlině a koníci ve stínu na čerstvé trávě. Všem moc děkuji za pomoc :)

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti