Zpět

Den otevřených dveří v JK Počin

Přidáno: 14. 6. 2024 15:17

14 Červen 2024

V sobotu 25. května 2024 se v našem jezdeckém klubu konal den otevřených dveří, který přilákal mnoho návštěvníků z řad členů klubu, jejich rodin a přátel. Akce začala ve 13:00 hodin a počasí nám nakonec přálo – deštníky, které byly původně doporučeny, nebyly vůbec potřeba.

Den otevřených dveří v JK Počin

Program dne byl pestrý a nabízel mnoho zajímavých jezdeckých ukázek. Každá skupinka dětí, které spolu v našem jezdeckém oddílu trénují jednotlivé dny v týdnu, si připravila společné představení. Pondělní skupina nás zavedla na Divoký západ, kde nechyběly skoky a kaskadérské kousky.

Divoký západ

 Divoký západ       Divoký západ

Naši nejmladší členky, které trénují v úterý, předvedly, jak vypadá hodina tělocviku s koňmi a voltižní ukázku, kde jsme mohli vidět, jak důležité je od začátku budovat vztah s koněm a cvičit smysl pro rovnováhu a cit.

hodina tělocviku        hodina tělocviku

 nejmladší členové       voltiž

Skupinka, která trénuje ve středu, připravila historické představení s názvem Rytíř Brtník z Brtníku vs. Temný strakatý zbojník, plné napětí a dramatických soubojů na koních, a také adrenalinové vystoupení Bloody Ride, které bylo plné rychlosti a nečekaných zvratů.

rytíř a zbojník        rytíř a zbojník

Bloody ride        Bloody ride

Čtvrteční kvarteto jezdkyň předvedlo synchronizovanou jízdu v krásně sladěných kostýmech.

čtvrteční kvarteto        čtvrteční kvarteto

čtvrteční kvarteto        čtvrteční kvarteto

Verča a Hugo zastupující páteční skupinu upoutali drezurním představením, kde jsme mohli obdivovat precizní a elegantní jezdecké prvky.

drezurní ukázka        drezurní ukázka

drezurní ukázka        drezurní ukázka

Bára a Nandino během svého vystoupení Trio ve volnosti ukázali, jak důležitý je vztah mezi jezdcem a koněm a hlavně jak krásný a důvěrný může být. Nenechte se zmást názvem, pokud se pozorně podíváte, zjistíte, že vystoupení se opravdu účastní i třetí byť pečlivě schovaný člen :).

trio ve volnosti        trio vevolnosti

trio ve volnosti        trio ve volnosti

Celý den byl doprovázen úžasnou atmosférou, kterou dotvářely úsměvy našich mladých jezdců a nadšení diváků. Viděli jsme nejen krásu jezdeckých vystoupení, ale i radost a hrdost všech zúčastněných. Děti i koně si užívali každý okamžik a předvedly, jaké pokroky v tréninku udělaly.

Den otevřených dveří byl skvělou příležitostí, jak ukázat veřejnosti, co všechno se naši mladí jezdci naučili, a také jak si užívají čas strávený s koňmi. Děkujeme všem, kteří se na přípravě akce podíleli, a těšíme se na další společné zážitky v našem jezdeckém klubu.

Podívejte se na fotogalerii z akce zde.

 

Aktuality

Den otevřených dveří v JK Počin

14. 6. 2024 15:17

V sobotu 25. května 2024 se v našem jezdeckém klubu konal den otevřených dveří, který přilákal mnoho návštěvníků z řad členů klubu, jejich rodin a přátel. Akce začala ve 13:00 hodin a počasí nám nakonec přálo – deštníky, které byly původně doporučeny, nebyly vůbec potřeba.

Čtěte více

Děkujeme všem dobrovolníkům!

7. 6. 2024 11:11

V posledních týdnech nás navštívilo několik part dobrovolníků z firem IKEA, T-Mobile a Vodafone a díky nim se nám podařilo v areálu udělat velký kus práce. Všem zúčastněným moc děkujeme nejen za pomoc, ale hlavně nadšení, odhodlání a nakažlivý optimismus, který s sebou přinesli.

Čtěte více

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti