Zpět

Děkujeme všem dobrovolníkům!

Přidáno: 7. 6. 2024 11:11

07 Červen 2024

V posledních týdnech nás navštívilo několik part dobrovolníků z firem IKEA, T-Mobile a Vodafone a díky nim se nám podařilo v areálu udělat velký kus práce. Všem zúčastněným moc děkujeme nejen za pomoc, ale hlavně nadšení, odhodlání a nakažlivý optimismus, který s sebou přinesli.

Děkujeme všem dobrovolníkům!

Hlavním tématem návštěvy dobrovolníků z IKEA byla naše jízdárna, která již začínala být pohlcována okolní zelení a pomoc s renovací interiéru maringotky nacházející se v areálu. V uplynulých dvou týdnech nás navštívily hned dva týmy z tohoto populárního obchodího domu s nábytkem a vždy se odhodlaně pustily do práce. Živý plot na jízdarně dostal letní sestřih, okolní trávníky byly pečlivě upraveny a jízdárna doslova prokoukla. Druhý tým se pak postaral ještě o nátěr palubek, které budou zdobit naši maringotku. Ale to nebylo vše! Dobrovolníci nám přivezli plastové úložné boxy, kterých je ve stáji vždy nedostatek, jelikož myšky se ke koním moc rády stěhují a kromě pojídání jejich pamlsků nepohrdnou ani dekami a jinými potřebami. Takto budeme mít vše hezky bezpečně uloženo. A aby toho nebylo málo, připravili pro nás další překvapení a pořídili parelliho ohlávku pro poničku Cassidy. My jsme zase splnili přání dobrovolníků, kteří se chtěli svézt a druzí měli možnost zúčastnit se plavení koní.

Další skvělá parta, která nás navštívila byla z T-mobile. Dobrovolníci nám pomohli opravit box pro Goldieho, který je po náročné operaci kopyta a jelikož nemůže s ostatními koňmi na výběh a pohybuje se jen v okolí svého příbytku, postaral se o jeho postupnou devastaci. Dále máme díky nim natřená vrata garáže na traktor a kompletně vypleté okolí areálu. 

Pozitivně naladěná parta z Vodafone se  zase postarala o kompletní vyklizení staré maringotky a připravili ji na interiérové úpravy a pomohli nám s opravou fasády sedlovny.

Ještě jednou všem dobrovolníkům děkujeme za jejich neocenitelnou pomoc a těšíme se na příští rok!

jízdárna              opravený box              oprava boxu

dobrovolníci              dobrovolníci              dobrovolníci 

Aktuality

Děkujeme všem dobrovolníkům!

7. 6. 2024 11:11

V posledních týdnech nás navštívilo několik part dobrovolníků z firem IKEA, T-Mobile a Vodafone a díky nim se nám podařilo v areálu udělat velký kus práce. Všem zúčastněným moc děkujeme nejen za pomoc, ale hlavně nadšení, odhodlání a nakažlivý optimismus, který s sebou přinesli.

Čtěte více

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti