Zpět

Běh pro Paraple

Přidáno: 28. 4. 2016 08:23

28 Duben 2016

Ahoj Počiňáci!!! Ráda bych vás všechny i vaše rodiny pozvala 29.května na Letnou, kde se bude konat Běh pro Paraple. (100m od 14hod) Startovné by mělo být 300,- , jako finanční pomoc této nadaci a za to obdržíte triko a nějaké drobnosti, ale hlavně si užijete spoustu zábavy a pomůžete tím těm, kterým osud připravil velkou překážku do života a alespoň touto částkou jim vrátit radost do života. Loni jsme malovali květináčky,  zkouška zručnosti v invalidním vozíku,  malování na obličej,  loutkové představení a plno dalších zážitků... Více informací naleznete na http://paraple.cz/ http://www.behproparaple.cz/program Moc ráda vás na této akci uvidím a budu se těšit na setkání, letos jako parťáci přijedou podpořit Paraple také Šibal a Ryzečka;-):-)

S pozdravem Ráďa

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti