Zpět

Babí léto v Počernicích

Přidáno: 13. 9. 2014 09:55

13 Září 2014

BABÍ LÉTO v Dolnopočernickém parku se letos konalo 13.9. a počasí nám nakonec opravdu přálo, jako každým rokem se jej zúčastnila děvčata z našeho klubu i s koňmi, na kterých  jsme vozili zájemce z řad dětí, koníci byli hodní, děti šťastné a dospěláci měli radost, že vše hladce plyne. V parku se nám líbilo a vůbec se nám nechce se s létem rozloučit. Zima se však neodbytně  hlásí o slovo a tak se pomalu přioblékáme, zvířátka zarůstají hustou zimní srstí a plníme seníky voňavým senem.  Babí léto si přesto všichni užijeme do posledního teplého dne.

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti