Zpět

1. Skokové soustředění s Vachutkou 2017

Přidáno: 23. 1. 2017 08:00

23 Leden 2017

Tento víkend, se naše 2 jezdkyně, Terezie Tůmová a Eliška Krutská, zúčastnily skokového soustředění v Královickém dvoře pod vedením Pana Vachutky. Jely s koníkama Sunny a Šibal, a i když holky nemohly nijak doma trénovat, kvůli zamrzlé jízdárně, a koně měli nulovou fyzičku, tak vše skvěle zvládly. První den holky jezdily cvičení na ohýbání a skokovou gymnastiku s různými řadami. Po tréninku se děvčata postarala o koně a zamířila rovnou do připravené postele v penzionku, kde dobyla energii, odpoledne koníky vzala ještě na procházku, aby si koně trochu protáhli nožky od dlouhého stání v boxe, a dala jim vydatnou večeři. Druhý den ráno už na ně čekal připravený parkur, který holky prověřil, jak umí rychle reagovat, správně vést koně a udržovat dostatečné tempo. S malým zaváháním obě nakonec parkur výborně zajely a byly se svým výkonem spokojené. Oba dva dny je doprovázela Hanka Špindlerová a druhý den i Petra Bacílková, obě trenérky byly na holky moc pyšné, jak se s tím pěkně popraly. Videa naleznete na na tomto odkazu: jo počin - 1. skokové

Aktuality

JK Počin vyjel na orientační závod

28. 5. 2024 12:51

Eva a její koňský parťák Hepík, kteří jsou od března našimi novými obyvateli a nyní již nepostradatelnou součástí našeho týmu, se v sobotu 25.5. účastnili orientačního závodu v okouzlujícím kraji Posázaví. Přečtěte si jaké jsou jejich dojmy a jak to dopadlo.

Čtěte více

Děkujeme Praze 14 a dobrovolníkům z firmy PwC

28. 5. 2024 11:32

V JK Počin se neustále něco děje! Nedávno nás navštívila skvělá parta dobrovolníků z firmy PwC, aby nám pomohli s pracemi, na které je potřeba více rukou, než máme běžně k dispozici. Díky jejich nasazení a štědré dotaci od Prahy 14 jsme tak mohli vylepšit podklad krmelce pro naše koně na výběhu.

Čtěte více
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti