Výroční zpráva 2011 (PF 2012)

Výroční zpráva

Pochod kolem Prahy 14 za námi, na závodech jsme bodovali, zavezli jsme seníky senem a slamníky slámou, sudy ovsem a sladovým květem, aby měli koníci v zimě dost krmení.

Vzhledem k počasí jsme sezónu ukončit nemuseli, tedy ani Hubertovy jízdy jsme se nezúčastnili. Mikulášská nadnesla kouzlo Vánoc jako každičký rok – i když spousta věcí se mění, tato skutečnost zůstává stejná.

Nechyběla ani tradiční Vánoční besídka klubu
16.12. jsme se jako kompletní oddíl sešli v klubovně Úřadu městské části Praha – Dolní Počernice, abychom oslavili nadcházejícího Ježíška, abychom si předali dárečky a hlavně abychom si užili spolu strávený čas. Program vánoční besídky byl jako každoročně volný – povídalo se, pojídala se tradiční pizza a popíjel se teplý čajík. Děkujeme všem účastníkům za krásně strávené chvíle a přejeme všem mnoho štěstí do krásného nadcházejícího roku.

Svátky, kdy jsme jen pečovali o naše 4-nohé přátele, se přehouply v nový rok 2012. My Vám do něho přejeme vše nejlepší – zdraví, štěstí, lásku a úspěšné plnění Novoročních předsevzetí.

– JK Počin tým

Autor příspěvku: Verysa